ساری: برای ماندن در جمع 4 تیم برتر می جنگیم، منچسترسیتی بهترین تیم حال حاضر اروپاست

مائوریتزیو ساری، سرمربی چلسی از عملکرد بازیکنانش در بازی شب گذشته برابر ولورهمپتون راضی نیست.

ساری: برای ماندن در جمع 4 تیم برتر می جنگیم، منچسترسیتی بهترین تیم حال حاضر اروپاست

به گزارش خبرنگاران ، مائوریتزیو ساری که شاگردانش شب گذشته (چهارشنبه) در هفته پانزدهم لیگ برتر انگلیس در خانه ولورهمپتون تن به شکست 2 بر یک دادند تا دومین باخت فصل خود را تجربه نمایند، پس از این بازی گفت: به نظرم ما در 55 دقیقه از این بازی عالی بودیم. ما پس از اینکه به گل اول بازی رسیدیم و در نتیجه پیش افتادیم، دچار حادثه شدیم و در حالی که بازی را کاملاً تحت کنترل داشتیم، تیمی متفاوت شدیم. دلیل این موضوع را هم نمی دانم چیست.

وی اضافه کرد: واقعاً نگرانم، نه برای نتیجه، بلکه بابت این موضوع که ما پس از دریافت گل اول نتوانستیم واکنشی از خود نشان دهیم، البته که بابت این شکست ناامید شدم، اما می توانستیم کار ولورهمپتون را تمام کنیم. ما صاحب موقعیت هایی شدیم که در صورت بهره بردن از آنها پیروز میدان می شدیم.

سرمربی ایتالیایی چلسی که اکنون اختلاف تیمش با منچسترسیتی صدرنشین به 10 امتیاز افزایش پیدا نموده است، توضیح داد: پیش از این هم گفته بود که منچسترسیتی در سطحی دیگر است. آنها در سطح تیم ما نیستند. ما باید برای بودن در جمع چهار تیم برتر بجنگیم و بازی کنیم. منچسترسیتی بهترین تیم حال حاضر اروپا و شاید دنیا باشد و می توانند فاتح لیگ قهرمانان شوند.

منبع: خبرگزاری تسنیم

به "ساری: برای ماندن در جمع 4 تیم برتر می جنگیم، منچسترسیتی بهترین تیم حال حاضر اروپاست" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "ساری: برای ماندن در جمع 4 تیم برتر می جنگیم، منچسترسیتی بهترین تیم حال حاضر اروپاست"

نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید